Ödeme

Havale / EFT ile ödeme

Bu ödeme şeklinde alışverişinizin sonunda "Havale/EFT ile ödeme" şeklini seçtikten sonra banka seçimi yapmalısınız. Banka seçtikten sonra çıkan IBAN numarasına ödemenizi yapıp "Siparişi Onayla"mınız gerekmektedir (Siparişi onayladıktan sonra banka hesap bilgilerimiz verdiğiniz mail adresinize de gelmektedir). Siparişin işleme alınması için banka hesaplarımızda ödeme tutarını görmemiz gerekmektedir. 3 iş günü içinde para transferi gerçekleşmeyen siparişlerin iptali sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. 

Havale / EFT ile ödemede %7 indirim uygulanmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme

Siparişinizin tamamlanmasının ardından "Kredi kartı ile ödeme" şeklini seçtikten sonra 16 haneli kart numaranızı, kart üzerinde yazan adı ve soyadı, son kullanma tarihini ve kartınızın arkasında yazan güvenlik kodunu yazıp "Siparişi Onayla" ya tıkladıktan sonra siparişiniz bize ulaşacaktır. Sitemiz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına almamaktadır. Ödeme sayfasında 256 bit SSL güvenlik standartları kullanılmaktadır.

Kapıda Ödeme

Alışverişinizin sonunda "Kapıda Ödeme" yi seçtikten sonra Siparişi Onaylamanız gerekmektedir. Kapıda ödeme methodunda sisteme girdiğiniz telefon numarasından size ulaşıp sipariş teyidi aldıktan sonra siparişleriniz işleme alınmaktadır. Bu yüzden sipariş verirken size ulaşabileceğimiz telefon numarasını doğru olarak girmeniz siparişi sonuçlandırma adına çok önemlidir. Telefonla ulaşılamayan durumlarda sipariş iptali yapılmaktadır.

Kapıda Ödeme ile 6 TL kargo hizmet bedeli çıkmaktadır. Bu tutarın sitemizle ilgisi olmayıp kargo firmalarının almış olduğu hizmet bedelidir.

0
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 220 24 02 - 03 - 04
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alımadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2016 Cepsesuar.com
Banka
Sertifika
Ortadoğu Reklam
E-Ticaret hizmeti sağlanmıştır.