Türkiye'nin En Büyük Mobil Aksesuar Sitesi Cepsesuar Güvencesi İle Teknik Servis Hizmeti
 

Bilgi ve Randevu için Hemen Arayın: 0532 590 02 37

Whatsapp Hattı: 0532 590 02 37

Merkez Adres: Prestij Plaza, 100. Yıl Bulvarı, B Blok / 25 Ostim OSB, Yenimahalle, Ankara

Soru ve Görüşleriniz için: info@cepsesuar.com

 

Neden Cepsesuar Teknik Servis?

 

Sorununuzu Seçiniz.

 

Ön Cam Değişimi Nedir ? 

"Ön cam değişimi ekranı çalışan fakat sadece üst camı kırılan cep telefonunuz için ekonomik bir tamir çözümüdür. Cam değişimi sonrası ekranınız orijinal kalır, dokunmatik hassasiyeti ve parlaklığı değişmez aynı kalır."

iPhone Ön Cam Değişimi telefonunuzun sadece ön camının kırıldığı durumlarda telefonunuzun orijinal ekranının değişmeden ve orijinalliği bozulmayarak ekipman yardımı ile kırık ön camın alttaki ekrandan ayrılıp yeni camın alt ekranınız ile katı yapıştırıcılar OCA (Optically Clear Adhesive ) ve gerekli kalıplar kullanılarak Laminasyon ve Vakum makineleri yardımı ile birleştirilmesidir.

 • Cam değişimi sonrası Touch ID, 3D Touch gibi çalışan tüm fonksiyonları aynı şekilde çalışmaya devam eder.
 • Cam değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyetinde değişiklik olmaz.

Not : Teknik servisimizde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına tüm cihazlar* fonksiyonları kontrol edilerek işleme alınmakta 1 kopya müşterilerimize verilerek kayıtların dijital kopyaları tarafımızca saklanmaktadır.

*kontrol edilebilecek durumda gelen tüm cihazlar

Ön Cam Değişimi Aşamaları

 1. Cihazınızın ekranı cihazdan ayrılır.
 2. Cihazdan ayrılan ekranınız camın ekranınız üzerinden kolay ayrılması için cam değişimi işlemi için tasarlanmış ısı makinesi üzerine koyularak çıtalar ekrandan ayrılır.
 3. Çıtalar ayrıldıktan sonra gerekli incelikteki cam ayırma teli ile camınız ekran üzerinden ayrılır.
 4. Camından ayrılmış ekranınız üzerindeki OCA ( Katı Yapıştırıcı ) OCA Temizleyici Sıvı ile ekrandan temizlenir.
 5. Yeni Camınız kalıp yardımı ile ekranınız üzerine koyularak laminasyon makinesinde 1 dk boyunca bekletilerek camın yapışması sağlanır
 6. Laminasyon işlemi sonrası ekranda en ufak bir hava kalmaması için 5 dakika boyunca vakum makinesinde bekletildikten sonra yenilenmiş ekranınızın montajı yapılır ve cihazınız teslim edilir

 Cam değişimi sonrası ekranımın dokunmatiği bozulur mu ?

 • Cam değişimi işlemi çalışmakta olan ekranınızın üzerine yeni bir cam yapılması işlemidir, elektronik bir parça değişimi olmadığı için dokunmatik ile ilgili herhangi bir problem yaşamazsınız. 

Ön Cam Değişimi Yapılacağını Nasıl Anlayabilirim ?

- Ön cam değişimi yapılabilmesi için ekranınızın orijinal olması gerekir, yan sanayi ekranlarda tasarımı gereği cam ile ekran birbirinden ayrılmamaktadır.

- Telefonunuzun dokunmatiği ekranın her bölgesinde çalışır durumda olmalıdır. Eğer dokunmatiği çalışıyor ve ekranda herhangi bir görüntü kaybı yok ise ön cam değişimi yeterlidir.

 

 

 

iPhone Orijinal Ekran Değişimi 

Eğer cihazınızın ekranı tamamen işlevsizse veya dokunmatiği çalışmıyor ise cam değişimi yeterli olmayacaktır. Ekran değişimi yaptırmanız gerekir. Teknik Servisimizde iPhone Ekran değişiminde takılan ekranlar orijinal ve 6 ay garantili ekranlardır.

 

 

iPhone Orijinal Batarya Değişimi 

Cihazınızın pil sağlığı servis veriyor veya cihazınız şarjı tamamen bitmeden kendi kendine kapanıyor ise batarya değişimi ile bu problemleri çözebilirsiniz. iPhone Bataya Değişiminde Kullanılan bataryalarımız orijinal 6 ay garantili 0 döngü bataryalardır.Batarya değişimi sonrası bilgileriniz silinmez telefonunuzu aynı şekilde kullanmaya devam edersiniz.  

 

 

Cepsesuar
Türkiye’nin En Büyük Aksesuar Sitesi

Cepsesuar Reklam LTD. ŞTİ. Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen mobil cihazlarımız için klasik, modern, sıra dışı ve lüks modelleri rahatlıkla ve uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir.

Yüzlerce cep telefonu aksesuarları ile sektörün en popüler e-ticaret sitelerinden olan cepsesuar.com; mobil dünyasının klasik, modern, lüks ve sıra dışı aksesuarları ile dikkat çekmektedir. Ürünlerini stoklarda hazır tutması aynı gün kargo yapılmasını sağlamakta, ekonomik fiyatları ile rakiplerine fark atmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti, ürün çeşitliliği ve farklılık, www.cepsesuar.com için esastır.

Web sayfamız Comodo SSL Sertifikası (256-bit encryption) ile korunmaktadır. PCI standartlarına uygun altyapıya sahip sunucumuzda çalışan sayfamız üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Aradınız Tüm Baseus Kılıflar

...

Aynı Gün Kargo Aynı Gün
Kargo
Ücretsiz Kargo Ücretsiz
Kargo
7 24 Kargo Takibi 7/24
Kargo Takibi
Taksit Seçenekleri Taksit
Seçenekleri
Mobil Uygulamalar
Bizi Takip Edin
 • Bonus Kart Taksit
 • CardFinans
 • Finans Kart Taksit
 • Havale ile ödeme
 • Kapıda Ödeme
 • mastercard
 • Maximum Kart Taksit
 • Ptt
 • Visa
 • World Kart Taksit