Markalar


Vestel Cep's Ürünleri Vestel Baseus Ürünleri Vestel Ringke Ürünleri Vestel Verus Design Ürünleri Vestel Totu Ürünleri

Vestel Venüs Z20 Kılıf ve Aksesuarlar

Kılıflar kategorisi içinde sonuç bulundu.

Her marka akıllı cep telefonu için kılıf çeşitlerinin bulunduğu cepsesuar.com sitesi içerisinde akla gelebilecek her türlü ve sayısız ürün elde edilebilir. Birbirinden kaliteli aksesuar çeşitleri, cep telefonları için bir yandan son derece şık bir görünüm sağlarken, bir diğer yandan ise her türlü darbeden ya da benzeri gibi anlık sorunlardan korumuş olunacak. Her ürün için stoklarda hazır bekleyen birbirinden farklı aksesuar çeşitleri ile istenilen her türlü ürüne anında ulaşılabilir.

İster günlük bir hayat içerisinde sürekli olarak kullanılan birçok kulaklık çeşidi, istenirse de birbirinde kaliteli yedek bataryalar site içerisinde kolay bir şekilde satın alınabilir. Aynı gün kargo olanağı ve aynı zamanda ücretsiz kargo seçenekleri sayesinde bu kaliteli site içerisinden alınacak her aksesuar çeşidi istenilen her adrese kısa bir süre içerisinde teslim edilir. Vestel marka cep telefonları adına ister kapak çeşitleri ister data kabloları istenirse de farklı cam koruyucu çeşitleri aksesuar açısından son derece zengin bu büyük ve kaliteli site içerisinden alınıp, aynı zamanda ücretsiz kargo yanında kapıda ödeme olanağı ile özel bir seçenek sunmaktadır.

Özellikle de Vestel marka cep telefonları adına Venüs modelleri oldukça rağbet gören kaliteli telefonlardır. Bunlar arasında Venüs V3 5570 serisi için 5,5 inç ekran çözünürlüğü ve 8 çekirdek özelliği ile güçlü kullanım ayrıcalığı bulunmaktadır. Ayrıca 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera özellikleri ile de fotoğraf çekimi için ayrı bir keyif sunmaktadır. Bu son derece kaliteli telefon adına ise birçok farklı kapak çeşitleri cepsesuar.com, sitesi içerisinde bulunabilir. Özellikle de kılıf çeşitleri açısından bayanlar için taşlı kılıf çeşitleri istenirse de erkekler adına metal kılıf ya da ultra ince kılıf ve benzeri sayısız kılıf çeşitlerini bu büyük site içerisinde bulmak mümkündür.

Bunun yanı sıra her tür akıllı telefon için ekran koruyucu çeşitleri site içerisinde en kaliteli malzeme yapısı ile satın alınabilir. Her akıllı telefonun zarif görünümüne ayrı bir zariflik katacak olan birçok farklı aksesuar çeşidi site içerisinde bulunabilir. Vestel marka cep telefonları için her türlü ürün adına birbirinden farklı aksesuar çeşitlerine bu siteden ulaşmak mümkün iken, şeffaf ekran koruyucu film çeşitleri, tam gövde koruyucu ya da telefon tutucu gibi birbirinden farklı sayısız ürün en uygun fiyatlar dâhilinde bu kaliteli site içerisinde satın alınmayı bekliyor. Ayrıca her an bitebilecek olan şarj için ise Power bank gibi istenilen her yerde anında şarj etme fırsatı ile bu şarj aleti site içerisinde en kaliteli ürünler arasında satın alınabilir.

Birbirinden farklı aksesuar çeşitleri arasında her marka akıllı telefon adına micro SD hafıza kartları ya da telefonu her hangi bir bilgisayara bağlama amaçlı kullanılan data kabloları son derece kaliteli malzeme yapısı ile her çeşidi site içerisinde bulunabilir. Ayrıca tüm ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği sayesinde istenilen tüm adreslere en kısa bir süre içerisinde kargo ile teslim edilir. Bunun yanı sıra kapıda ödeme seçeneği ile de farklı bir avantaj verilmektedir.

Bir diğer taraftan telefonların araçlarda rahat kullanımı açısından araç şarj aleti de yine site içerisinde bulunabilir. Ayrıca birçok farklı taksit seçeneği ile de bluetooth kulaklık çeşitleri ya da birçok farklı nano cam çeşitleri de bu avantaj ile satın alınabilir. Tüm ürünlerde sunulan ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajı ile de bu zarif ve kaliteli Vestel Venüs serisi ya da birçok farklı Vestel aksesuarları sitemiz içinde mevcuttur.