General Mobile GM 5 Plus Kılıfları


Örn : Silikon, Kapaklı ....


General Mobile GM 5 Plus aksesuar çeşitleri en uygun fiyata ve dilediğiniz ödeme seçenekleri ile cepsesuar.com da.

5,5 inç gibi son derece geniş ekranı ve 13 MP kamera çözünürlüğü ile General Mobile GM 5 Plus, keyifli bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca siyah ya da beyaz renk seçenekleri ile de farklı iki alternatif sunmaktadır.

Her aksesuar çeşidinin bu akıllı telefona yakışması sayesinde birçok farklı ürün çeşidi kullanılabilir. Üstelik site içerisinden kırılmaz cam gibi telefona büyük bir sağlamlık veren ürün çeşitlerinden de bulunabilir. Ayrıca bilgisayar ya da farklı bir durum adına data kabloları da birçok çeşidi ile sunulmaktadır.

Bununla birlikte üstelik tüm ürünlerde ücretsiz kargo imkânı bulunmakta ve istenilen tüm adreslere en kısa süre içerisinde kargo ile teslim edilmektedir. Her çeşit ürün site içerisinde mevcuttur.

General Mobile GM 5 Plus aksesuarları için doğru adrestesiniz. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği ile cepsesuar.com ailesi olarak hizmetinizdeyiz.
0
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 220 24 02 - 03 - 04
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alımadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2016 Cepsesuar.com
Banka
Sertifika
Ortadoğu Reklam
E-Ticaret hizmeti sağlanmıştır.